Dridhet toka në Maqedoni dhe Kosovë, ja se ku ishte epiqendra

LAJMI I FUNDIT/ Tërmet në Maqedoni të Veriut në 3.3 të shkallës së rihterit.

Tërmeti është ndjerë edhe në Kosovë.

Leave a Reply