Këto janë dy vajzat e reja që ndërruan jetë në aks Identin e sotëm, mos kalo pa ‘NGUSHËLLIME’

Mesnatën e sotme, dy vajza 17-vjeçare hum bën jetën në një ak sident rrugor në Bërzhitë.

Siç mund ta shihni edhe nga fotografitë, mjeti i cili po drejtohej nga F. SH.,18 vjeç ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një pemë, transmeton Dardania Press.

Për pasojë kanë ndërruar jetë dy nga pasagjeret në automjet, D. T, 17 vjeçe dhe S. S, 17 vjeçe. Drejtuesi i automjetit F. SH së bashku me dy pasagjerët e tjerë O. M, 14 vjeç dhe L. M, 14 vjeç ndodhen nën kujdesin mjekësor.

/ 7 sekonda pasi ta hapësh marketingun dhe vazhdo PAMJET EKSKLUZIVE

Leave a Reply