Kjo është vajza shqiptare që ngjason shumë me presidenten Vjosa Osmani (VIDEO)

Një vajzë nga Shqipëria ka marrë vëmendjen e ndjekësve të shumtë në rrjetin social “TikTok”, e së fundmi ajo është komentuar mjaft shumë edhe për pamjen e saj, për të cilën u tha se ka ngjashmëri të madhe me presidenten e Kosovës, Vjosa Osmani.

Shqiptarja nga Kukësi e ndjekur nga 31 mijë persona, së fundmi ka publikuar një video ku ka thënë se ka ngjashmëri me presidenten Osmani, pasi që ka flokët kaçurrela e po ashtu edhe mollëzat.

“Të gjithë në komentet e videos së fundit më keni thënë që ngjajë me Vjosa Osmanin, besoj që ngjajë nga mollëzat dhe flokët”, thotë ajo në videon e fundit të shpërndarë.

Rrjeti social “TikTok”, po vazhdon të pëlqehet në masë të madhe nga përdoruesit e saj, e sipas të dhënave ky aplikacion numëron më shumë se një miliard përdorues.

Popullariteti i tij u rrit edhe më shumë gjatë karantinës në vitin 2020.

Leave a Reply