Ndërron jetë Kosovari në lule të rinisë tek Rruga e Kombit, mos kalo pa ‘NGUSHËLLIME’

Drejtuesi i një automjeti ka ndërruar jetë pak minuta më parë në në aksin rrugor Rubik-Rrëshen, pasi është përplasur me një autobus.

Aksidenti tra g jik ka ndodhur rreth orës 17:22. “Land Rover-i” me targa italiane është goditur nga autobusi me targa të Kosovës.

/ 7 sekonda pasi ta hapësh marketingun dhe vazhdo PAMJET EKSKLUZIVE në SHQIP

Leave a Reply