Pamje të reja nga akssidenti i rëndë në autostradën “Ibrahim Rugova” (FOTO/VIDEO)

Gazeta Sinjali sot ka raportuar për një akssident të rëndë trafiku, që ka ndodhur mes dy kamionëve transportues dhe një veturë, në autostradën “Ibrahim Rugova”.

Si pasojë e këtij aksidenti, sipas zëdhënësit të Policisë së Kosovës, Baki Kelanit, janë lënnnduar katër persona.

Gazeta Sinjali sjell pamje të reja nga ky akssident, ku shihet dëmet e mëdha materiale që ka pësuar njëri nga kamionët e përfshirë në këtë akssident.

Leave a Reply