Dhimbje e madhe në këtë familje shqipëtare, humbën jetën 4 anëtarë para pak orëve

Një aksident ka ndodhur gjatë orëve të pasdites së sotme.

Sipas informacit paraprak mësohet se si pasojë e këtij aksidenti 6 persona kanë mbetur të pl gosur, dy prej të cilëve janë në gjendje të rëndë.

Me dije bëhet po ashtu se dy makina janë përplasur me njera -tjetrën. / 7 sekonda pasi ta hapësh marketingun dhe vazhdo PAMJET EKSKLUZIVE

Leave a Reply