Këto 4 qytete ti mbyllin dritaret nesër pasdite dhe mos të dalin, ja se çfarë moti ‘Tronditës’ po i pret

Ditet e fundit meteorologet greke kane paralajmeruar per nje ciklon qe do te perfshije edhe Ballkanin.

Sipas tyre duke nisur nga dita e sotme e ne vazhdim, pra neser dhe pasneser pritet te ndodhin ererat e forta.

Por jashte cdo parashikimi ishte ndodhia e mbrenshme ne qytetin e Lezhes, ku i gjithe qyteti u perfshi ne nje stuhi te forte me ere te fuqishme e me reshje intensive shiu si edhe dallge te larta ne bregdet.

Leave a Reply