E rëndë: 51-vjeçari kosovar i jep fund jetës (DETAJE)

Një 51-vjeçar është gjetur pa shenja jete sot në fshatin Studençan të Suharekës, shkruan Gazeta Sinjali.

I ndjeri u gjet i v arur në litar nga familjarët e tij, pas orës 15:00.

Lajmin e kanë konfirmuar për Sinjalin nga Policia e Kosovës dhe kanë thënë se rasti është hapur si vdekje e dyshimtë,

“Kemi pranuar një informacion prej qendrës emergjente për një person që gjendet pa shenja jeta. Dyshohet se ka bërë vetëvr asje pasi është gjetur nga familjarët i v arur në litar. Kjo po cilësohet si vdekje e dyshimtë”.

Leave a Reply