Endrit Thaqi : Babai im e bëri Kosovën Pavarsi dhe jo Albini o njerz të paditur?

“Ata qe e perkrahin Albin Kurtit, sidomos te rinjt, duhet te shkojn ne rr… /

Djali i famshem i presidentit, Endrit Thaçi i ka derguar nje mesazh te gjith te rinjve qe e perkrahin partin e kryeministrit Albin Kurti, Levizjen Vetvendosje.

Ai ka thene se te rinjt s’duhet ta perkrahin Albinin

Leave a Reply