Erdhen për pushime nga Gjermania, si ndodhi aksidenti ku humbi jetën 12 vjeçari (FOTO)

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në Gadime, ku kanë mbetur të lënduar dy persona, dhe një fëmijë ka humbur jetën, shkruan Gazeta Sinjali.

Kështu kanë bërë të ditur sinjalizuesit e Sinjalit.

Sipas tyre dy të lënduarit dhe fëmija i vdekur janë mërgimtarë nga Gjermania, që u aksidentuan me veturën e tipit BMW, me targa të shtetit gjerman.

Sinjalizuesit kanë dërguar edhe pamje nga vendi i ngjarjes, të cilat mund t’i shihni më poshtë.

Leave a Reply