Gili lajmërohet nga plazhi, shikoni si ka përfunduar

Gili po vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të përfolura kosovare.

Ajo është në qendër të medieve rozë sidomos pas ndryshimit të fundit që bëri në pamje duke humbur 27 kilogramë,Gili ka qenë shumë aktive në dasma e festa të ndryshme në këtë sezon.

E tani ajo dhe burri i saj po i shijojnë pushimet.

Sot, ajo ka publikuar një foto nga plazhi e ku duket shumë e lodhur.

Leave a Reply