Labi me nusen nisen për dasmë, Qëndresa po shkëlqen me dimija

Qëndresa Bajrami u bë e njohur në publik si bashkëshortja e moderatorit të njohur, Labinot Gashit.

Ajo dhe Labi tani janë të martuar dhe kanë një vajzë që e kanë quajtur, Rroa,Qëndresa është mjaft aktive edhe në rrjete sociale ku posedon shumë ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet duke shkuar në dasmë me Labin.

Në këtë foto ajo është veshur me dimija dhe po duket tejet bukur. / Pаk sеkondа pаsi tа hаpësh mаrkеtingun shih PAMJET EKSKLUZIVE

Leave a Reply