Është njeriu më i pasur, e pabesueshme sa lekë mban në portofol miliarderi shqiptar

Samir Mane njihet si personi më i pasur në Shqipëri, miliarderi i parë i vendit.
Ai ka qenë i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Xing me Ermalin”.

Së bashku me moderatorin, ata zhvilluan një lojë ku duhej të deklaronin se sa para kishte secili në portofolin e tij.

Kur Ermali hapi portofolin e tij gjeti brenda një kokërr hudhër, një abone dhe vetëm 2 mijë lekë të vjetra.

Me siguri 2 mijë lekëshi është për të prishur syrin e keq, pasi miliarderi mbante gjithashtu në portofol 6 karta gold. Me poshte keni emisionin e plote.

Leave a Reply