Aktorja turke “Gylsereni” i jep fund beqarisë me këtë person, pamje përallore nga dasma e saj

Befasuese, Martohet Aktorja e njohur “Gylsereni”, ja dhe burri i saj

Aktorja e njohur turke, është ndër aktoret më të dashura në Turqi dhe jo vetëm. Sot bukuroshja Nurgul publikoi një imazh të bukur, në të cilin shihet mjaft tërheqëse.
E veshur me fustan e cila eshte edhe ne krah te burrit te saj.

/ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë

Leave a Reply