Emrat e 6 personave që humbën tek aks dentin e pak orëve më parë

Aks ident në rrugën Prishtinë – Podujevë, lëndohen gjashtë persona.

Një aksident trafiku ka ndodhur mesditën e sotme në rrugën Prishtinë – Podujevë. Si pasojë e aks identit, të lënduar kanë mbetur gjashtë persona

Lajmin për Express e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës.

Rreth orës 14:00, në rrugën Prishtinë-Podujevë, saktësisht në fshatin Lupç, ka ndodhur një aksident i komunikacionit rrugor në mes të dy automjeteve. / Ju ftojmë që ta hapni marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive!

Leave a Reply