Ky është i riu që humbi jetën në aksident, mos kalo pa ‘NGUSHËLLIME’

Ky është i riu që humbi jetën në aksidentin Prizren – Gjakovë

Në mbrëmjen e sotme ka humbur jetën një i ri, ndërsa tre persona të tjerë janë lënduar, si pasojë e aksidentit në rrugën Prizren – Gjakovë.

Indeksonline mëson së viktima është 27-vjecari, B.G, nga fshati Zojz i Prizrenit.

Lajmin për këtë aksident e ka konfirmuar edhe Zëdhënësi i Policisë së Prizrenit, Shaban Osmanollaj.

Një veturë Mercedes, një traktor dhe një kamionetë janë përplasur ndërmjet vete.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 19:15 minuta, ndërsa ende nuk është e qartë se si ka ardhur deri te përplasja e tre automjeteve ndërmjet vete

Leave a Reply