Auu Sa Lajm I Bukur/ Çifti I Njohur I Showbizit Shqiptar Prindër Për Herë Të Dytë

Një lajm shumë i ëmbël vjen nga një prej çifteve më të njohura të showbizit. Djali i këngëtares Shyhrete Behlulit, Kushtrim Salihu dhe bashkëshortja e tij Learta Jakupi do të bëhen prindër për herë të dytë.

“Mezi presim të të takojmë”, shkruan Learta krah videos teksa bën të ditur se është 20-javëshe shtatzënë.Një lajm shumë i ëmbël vjen nga një prej çifteve më të njohura të showbizit. Djali i këngëtares Shyhrete Behlulit, Kushtrim Salihu dhe bashkëshortja e tij Learta Jakupi do të bëhen prindër për herë të dytë.

Shihni foton më poshtë: