SHYHRETE BEHLULI TREGON A FLET ME REMZIE OSMANIN

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, tregoi sekretin e humbjes së peshës, cila është vajza e saj e preferuar, pse nuk flet me Remzie Osmanin dhe a është hidhëruar ndonjëherë me Leartën.

“Nuk është e vërtetë që nuk flas, me krejt flas, po me disa kam raporte muhabete ma shumë me disa ma jo përndryshe s’kam të keqe me asnjë”, është shprehur ajo./Insajderi.com