Sot Është Një Ndër Këngëtarët Më Të Njohur / E Gjeni Dot Kush Është Bukuroshi Në Foto?

Artisti falë muzikës dhe projekteve të veçanta që sjell ka arritur të grumbullojë fansa gjithandej trojeve shqiptare.

Ai ndan me fansat fotografi e video të ndryshme, ndërsa së fundmi ka publikuar një imazh para fillimit të klasës së parë.

Në foton e shpërndarë me 647 mijë ndjekësit, krijuesi i hitit “Prishtina” duket po i njëjti sikurse tani.Megjithatë, reagimet e ndjekësve ishin nga më të ndryshmet dhe fotografia mori mbi 11 mijë pëlqime.

Shihni foton më poshtë: