Tre minutat e FERRIT: Videoja se si shpërtheu zjarri në Tetovë

Është publikuar video e momentit kur ka shpërthyer zjarri që ka përfshirë spitalin modular për trajtimin e personave me COV ID 19 në Tetovë.

Në videon e publikuar në rrjete sociale, shihen persona duke u larguar, pak para se zjarri të shpërthente në tërë hapësirën.

Po ashtu, derisa zjarri kishte kapluar pjesën brenda spitalit, shihen persona duke dalë nga dritarja për të shpëtuar nga zj ar ri.

/ 7 sekonda pasi ta hapësh marketingun dhe vazhdo PAMJET EKSKLUZIVE në SHQIP