18-vjeçari shqiptar humb jetën duke u kthyer nga puna. Punonte për një copë bukë

Një 18-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në Itali. Mediat italiane shkruajnë se Rusjon Kercuku, humbi jetën në një ak sident me motor mbrëmjen e së premtes në Pesaro të Italisë.

18-vjeçari shqiptar humb jetën në një aksident tragjik – Tv Klan

Ai punonte si kamarier në një hotel në Cattolica dhe në kohën e aksi dentit, po kthehej nga puna.

Sipas polic isë, i riu ka humbur kontrollin e mjetit dhe u përplas me një shtyllë. Pla gët në kokë dhe gjoks i shkaktuan vdek jen e menjëhershme.