97 vjeçarja po e shet shtëpinë e saj për 30 mijë Euro, pamjet brenda janë ‘Mahnitëse’

Thonë se pamja e jashtme të gënjen. Është pikërisht kjo që ndodhi kur të gjithë më në fund panë brendësinë e kësaj shtëpie.

Jashtë duket si një shtëpi tipike në zonë, por në fakt ishte krejt e kundërta, shkruan ShkodraNews. Pronarja është një grua 97-vjeçare e cila, për shkak të moshës së saj, ka vendosur ta shesë pasi ka jetuar atje për 72 vite.

/ 7 sekonda pasi ta hapësh marketingun dhe vazhdo PAMJET EKSKLUZIVE në SHQIP