Fatmir Limaj: Sdi pse po shkojn rinia jasht ktu ka pun ma shum se atje , rroga 200 euro ktu eshte sa 2000 atje

Fatmir Limaj: ne nje interist te rtk s kishte thene se rinia sdi pse shkojn jasht kur ketu ka pun sa dush..

Ai kishte thene se personalisht un djalin tim se dergoj jasht sepse ketu ka pun sa te duash mirpo ka persona ketu qe thojn ska mirpo ne te vertet ka pun sa dush rroga minimale dikun eshte 200 euro qe do te thot jasht do ti marresh 2000 dhe sdo te mbetet as gje ..

Aj shtoj po ashtu se ne zgjedhjet e radhes te komunave beson se aj do ta fitoj prishtinen pa balotazh ..

DUhet te ceket se aj se kaloj as pragun e tasht ne zgjedhjet komunale thot se do dal i pari me komuna qe besoj se do i marr 70 % te komunave ne republiken e KOSOVES…