Endrit Thaqi : Babai im e beri Kosoven Pavarsi jo Albini o njerz te paditur?

Ata qe e perkrahin Albin Kurtit, sidomos te rinjt, duhet te shkojn ne rr…

Djali i famshem i presidentit, Endrit Thaçi i ka derguar nje mesazh te gjith te rinjve qe e perkrahin partin e kryeministrit Albin Kurti, Levizjen Vetvendosje.

Ai ka thene se te rinjt s’duhet ta perkrahin Albinin..

/ 7 sekonda pasi ta hapësh marketingun dhe vazhdo PAMJET EKSKLUZIVE në SHQIP