Gruaja padit fqinjën për të brendshmet provokuese: I var në tel për të joshur burrin tim

Një grua në Meksikë ka paditur fqinjën për një arsye të çuditshme.

Gruaja 42-vjeçare pretendon se fqinja var të brendshmet në tel, në kopshtin para shtëpisë në mënyrë provokuese, për të joshur bashkëshortin e saj, përcjellë Ora News

Kur policia mbërriti në shtëpi, 42-vjeçarja i tha efektivëve se do të denoncojë fqinjën, varjen provokuese të brendshmeve në kopshtin para shtëpisë.

Yuvitza akuzoi fqinjin e saj “të fëlliqur” dhe se ka për thyer etikën e sjelljes, shkruan ‘The Sun’.

42-vjeçarja shpjegoi se si ka parë se burri i saj shikon vazhdimisht të brendshmet e komshies të varura në tel. Sipas saj nuk ishte rastësi që ajo i vari të brendshmet në tel ditën e shtunë, kur bashkëshorti i saj ishte pushim.