Lladrovci: ‘Thaçi është barabart me Skenderbun edhe Adem Jasharin’

Kryetari i Drenasit zoteri Ramiz Lladrovci tha qe Hashim Thaci eshte i barabart me Adem Jasharin dhe Gjergj Kastriot SKENDERBEUN. / 7 sekonda pasi ta hapësh marketingun dhe vazhdo PAMJET EKSKLUZIVE në SHQIP

Ai poashtu tha se Hashimi Thaci eshte nje ish President qe Kosovaret duhet te ndjehen krenar me te qe e kan ne Kosove. Ndiqeni intervisten meposhte…

/ 7 sekonda pasi ta hapësh marketingun dhe vazhdo PAMJET EKSKLUZIVE në SHQIP