Haradinaj: I vetmi projekt Rus ne Kosove eshte qeveria Kurti.

Duket sikur Ramush Haradinaj dhe Albin Kurti nuk i kane raportet e mire lidhur me udheheqjen e Kosoves.

Ne nje shkrim te raportuar nga gazeta Sinjali, Ramush Haradinaj ka thene:

“I vetmi projekt Rus ne Kosove eshte qeveria Kurti”