Valon Syla për Njësinë Speciale: “Njësia Speciale veç ka nejt edhe ka hangër pashteta” (Video)

Analisti i njohur, Valon Syla ka qenë tejet nervoz sonte në emisionin “Pressing” në T7.

Derisa po debatonte me Ermal Sadikun dhe Tomë Gashin për aksionin në veri, Syla ka shpërfaqur mllefin e tij pasi sipas tij asgjë nuk është duke u bërë në rrafshin praktik në veri, transmeton Indeksonline.

Në fillim të videos, Syla dëgjohet duke thënë se Njësia Speciale vetëm është duke qëndruar atje dhe po hanë pashteta.