Alberia e tregon gjoksin, Shpetimi s’kuqet: Shikojeni e kam bio, jo artificial

Këtë javë të ftuar në emisionin n’Kosovë Show, të ftuar janë këngëtarja e njohur, Albërie Hadërgjonaj dhe aktori Shqipri Kelmendi, njofton Gazeta NewBorn.

Hadërgjonaj, ka thënë se gjoksi i saj është bio dhe jo artificial, per me shume ndiqni Ketu: