Detaje të reja: Tronditet Kosova, Nipi V R E T dajën e tij

Policia e Kosovës ka njoftuar se i plosuri 27-vjeçar nga Peja me iniciale B.N. është jashtë rrezikut për jetë dhe është liruar nga spitali pas dhënies së ndihmës mjekësore. / 7 sekonda pasi ta hapësh marketingun dhe vazhdo PAMJET EKSKLUZIVE në SHQIP

Babai i të plagurit me iniciale I.N dyshohet se është vr aë nga djali i hallës së tij shkaku i një borxhi prej 75 mijë eurove që dorasi ia kishte tashmë të ndjerit.

PK-ja njofton se ka arrestuar edhe të dyshimtin e dytë dhe ka konfiskuar ar m e tipit “V.B.V Bernardelli” cal: 7.65mm dhe 2 th ka me të cilat dyshohet se është kryer vepra. / 7 sekonda pasi ta hapësh marketingun dhe vazhdo PAMJET EKSKLUZIVE në SHQIP