Gruaja që ka humbur 112 kilogram, tregon pesë këshilla për humbje peshe

Haley Smith humbi plot 112 kilogram, e pabesueshme apo jo?

Smith të gjithë këtë peshë e ka humbur për pothuajse 1 vit e gjysmë dhe siç shkruan ajo në instagram, ajo është shumë krenare për këtë të arritur.

Madje Haley Smith ka treguar se si ka arritur t’a heq gjithë këtë peshë dhe ka dhënë disa këshilla për gratë e tjera që kanë mbipeshë.

Ajo ka këshilluar:

1. Bëni ndryshime të vogla në dietën tuaj
2. Lëviz
3. Mos hiq dorë
4. Korrni përfitimet
5. Merre ngadalë. /Lajmi.net/