Milaim Zeka: Kurti dhe Osmani janë krimba të vegjël para SHQIPONJËS

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka ka thënë se presidentja Vjosa Osmani dhe kryeministri Albin Kurti para kryeministrit shqiptar, Edi Ramës, janë si “fabula e krimbit me shqiponjën”

Zeka në Facebook ka thënë se presidentja Osmani ka qenë dhe është e mbushur me urrejtje.

Sipas ish-deputetit, Vjosa Osamni krejt shkallët e karrierës i ka ngjitur duke sharë kundërshtarët politik, teksa, ka përmendur se Osmani nuk e ka përmendur Edi Ramën me emër kur ka dërguar telegram urimi në drejtim të PS-së për fitoren në zgjedhje.

/ 7 sekonda pasi ta hapësh marketingun dhe vazhdo PAMJET EKSKLUZIVE në SHQIP