Kapet mat Albërie Hadërgjonaj me biznesmenin shqiptarë

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj ka habitur me deklaratën e saj në emisionin.

Albëria ka tërhequr jo pak vëmendje duke krijuar aq sa të qeshura edhe habi, teksa tha se dëshiron një burrë si ai i modeles Emina Çunmulaj.

‘Do Zoti gjej një burrë si i Emina Çunmulajt’. / 7 sekonda pasi ta hapësh marketingun dhe vazhdo PAMJET EKSKLUZIVE