Mu ka bo vjehrra ‘Thi’ dhe na ndajti nga burri pas 13 viteve, përgjigjet Dr. Shefqet Krasniqi

Jam nje femer kam qen e martuar 13 vite martes dhe kam 5 femije dhe tash per momentin jam e ndare nga burri per shakk te vjehres sepse ajo cdo her hynte mes nesh.

Vjehrra ka shku naper falltore per te na nda dhe ja thote ne fund ja ka arrit qellimit.

Vjehrra eshte shume e gezuar tash kurse un jam shume e pikelluar per femijet e mi. Ndiqeni me poshte pergjigjen e Dr. Shefqet Krasniqit.