Blendi Fevziu, më në fund i mbjell flokët dhe bën shqiponjën me duar

Gazetari i mirenjohur nga Shqiperia dhe thuajse me i popullarizuari gazetar ne Shqiperi ka vendosur ta ndryshon stilin e tij dhe vjen me nje pamje super te re.

Behet fjale per Blendi Fevziun i cili e udheheq emsionin ‘Opinion’ ne Tv KLAN. Shihni pamjet e reja me poshte te cilat u postuan neper rrjetet sociale.