E DHIMSHME: Tragjedi e rëndë në familjen Shqiptar, ja emrat që humbën jetën

Durrësi është tronditur mëngjesin e sotëm nga një kr im i rëndë në familje, ku djali ka vr arë babain dhe nënën e tij. Ngjarja e rëndë raportohet se ka ndodhur në fshatin Xhafzotaj.

Forca të policisë kanë mbërritur në vendngjarje dhe kanë bërë arresti min e autorit të v ras jes së dyfishtë. Nga hetimet paraprake dyshohet se vuan nga probleme mendore.

Pamjet ne vazhdim te fusin tmer rin.