Ganimete Musliu po duket si ‘Loçkë’, ja se kush po e shoqëronte me këtë pamje

Edhe deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu, ka filluar pushimet verore. Ajo ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale, ku shihet shumë më ndryshe se herëve të tjera.

Ajo në këtë fotografi shfaqet me një pallto dhe me një minifund, përcjell “Zeri.info”.

Musliu ka publikuar disa fotografi profilin e saj zyrtar në rrjetin social “Facebook”, nga qyteti i bukur i Beratit.
Vlen të theksohet se deputetja Musliu në këto fotografi shfaqet mjaft bukur dhe se vështirë se do ta njihte ndokush.