Ngushëllime për këta dy shqipëtar që ndërruan jetë (EMRAT dhe MBIEMRAT)

Në aksidentin ajror në Rusi humbën jetën 71 persona, por një çifti i ka shpëtuar për mrekulli ndrrimit jetës Ata kanë ndryshuar biletën në momentin e fundit duke e shtyrë udhëtimin për një javën tjetër, sepse makina që kishin planifikuar të blinin nuk ishte gati.

Maxim Kolomeytsev, i cili mbushi 35 vjeç të dielën, do të fluturonte me avionin që u rrëzua së bashku me të dashurën e tij 25-vjeçare, Nazezha, në mënyrë që ta kalonin ditëlindjen e tij me familjen në qytetin e Orskut, raporton “East 2 West”.

Ndiqeni lajmin e plotë më poshtë….