Leonora Jakupi na ‘BEFASOI’ të gjithëve

Leonora Jakupi, ndër femrat më të bukura në trojet shqiptare. Pavarsisht kalimit të viteve, ajo vazhdon të mahnisë publikun me bukurinë e saj, përcjell ORAinfo.

Mirëpo për këtë shkëlqim të Leonorës, padyshim që merita kanë edhe bashkëpuntorët e saj që ndihmojnë në paraqijetet sa më të mira të këngëtares.

Për këtë gjë është e vetëdijshme dhe falenderuese edhe vet Leonora, e cila në një postim të fundit nuk ka harruar që të falenderoj ata që i nidhmuan që të dukej sa më mirë.

“Kur ke njerëz të mirë afër vetës është fat” shprehet Leonora në përshkrimin e fotove qe ka publikuar ku ndër të tjera nuk ka harruar që t’i etiketoj pikërisht ata që i ndihmuan për këtë paraqitje.