Ahh e Zeza Nëna / U fut në parakalim me “Audi A5”, ky është shqiptari që humbi jetën

Teli Musta, 32-vjeç, i cili jetonte vetëm në Lonato të Italisë, ndërroi jetë si pasojë e një aksidenti teksa ishte duek u kthyer në shtëpi me makinën tip “Audi” dhe u përplas me një kamion.

Sipas mediave vendase mësohet se shkak i aksidenti ishte shpejtësia e madhe përtej normave të lejuara dhe parakalimi që 32-vjeçari kishte bërë.